Työsuojeluvaltuutetut

Yhtiökohtaisilta sivuilta löydät työsuojeluvaltuutettujen yhteystietojen lisäksi myös kunkin yhtiön työsuojeluasiamiesten sekä pääluottamusmiesten ja työalueiden luottamusmiesten yhteystiedot.

 

Aviator  Finland Oy

Joel Seppelin, puh. 044 9441 251 / joel.seppelin@aviator.eu

Finnair Oyj, HEL-AP Customer Services

Soile Joona, puh. 050 4281 522 / soile.joona@finnair.fi

Finnair Cargo Oy

Jussi Poropudas, jussi.poropudas@finnair.com

Finnair Kitchen Oy

Tomi Erissalo, puh. 0504281177 / tomi.erissalo@finnair.com

Insta ILS Oy

Timo Rekola, puh. 050 348 1156 / timo.rekola@insta.fi

RTG Ground Handling Oy

Petri Kurki, puh. 0400 469 984, 020 7084 135 / petri.kurki@rtggh.fi

Swissport Finland Oy

Ville Koskenkorva, puh. 050 3931 901 / ville.koskenkorva@swissport.com

Turkish Airlines

Johanna Senel, puh. 044 2350 484 / jmsenel@gmail.com