Hallitus

Juhani Haapasaari, puheenjohtaja

050 5058 865 / juhani.haapasaari@iau.fi

Pekka Kähkönen, varapuheenjohtaja

050 3932 057 / pekka.kahkonen@iau.fi

Juha-Matti Koskinen, liittosihteeri

040 7669 040 / juha-matti.koskinen@iau.fi

Markus Berg, jäsen (ITA 001) 

040 5005 798 / markusiberg@gmail.com

Markku Elomaa, jäsen (SSL 010)

050 343 7348 / markku.elomaa@finnair.com

Marko Heikkilä, jäsen (Insta 003)

050 3233 920 / marko.heikkila@insta.fi

Ari Juonolainen, jäsen (ILTT 005)

0400 6433 93 / webbiapina@gmail.com

Ilkka Kero, jäsen (SLT 012)

050 3935 592 / t.ilkka@luukku.com

Antti Kouva, jäsen (FiMa 009)

040 5786 779 / kouvaantti@gmail.com

Jorma Petra, jäsen (ITA 001)

040 5253 553 / jorma.petra@swissport.com

Jouko Saarela, jäsen (SLT 012)

050 3931 906 / ajs55@netti.fi

Minttu Stackelberg-Tatarinov, jäsen (SLT 012)

040 7722 624 /minttu.stackelberg@gmail.com

Tommi Toivola, jäsen (SLT 012)

040 5288 422 / tommitoivola@suomi24.fi

Hannele Kapanen, lisäjäsen (SLT 012)

hannele.kapanen@sltry.fi

Jari Lintunen, lisäjäsen (ITA 001)

050 3931 614 / jlintunen@gatelesis.com