Edustajisto

Keväällä 2015 valittu edustajisto John Stenbergin rannassa

 

Rajala Sami, puheenjohtaja (SLT 012)

sami.rajala@swissport.com / 050 393 0124

Salonen Jukka, varapuheenjohtaja (ITA 001)

salonen.jukka@gmail.com / 040 522 4935

Erissalo Tomi, jäsen (SLT 012)

tomi.erissalo@finnair.com / 050 428 1177

Häkkinen Kristiina, jäsen (SSL 010)

krisse.hakkinen@hotmail.com

Jaatinen Juha, jäsen (SLT 012)

jasu.jaatinen@gmail.com / 0400 472 126

Jokinen Pertti, jäsen (SLT 012)

pertti.jokinen@aviator.eu / 040 537 8977

Jokinen Toni, jäsen (SLT 012)

toni.jokinen@hub.fi / 040 173 1238

Josefsson Kim, jäsen (SLT 012)

kim.josefsson@hub.fi / 040 173 1233

Kapanen Jouni, jäsen (SLT 012)

jouni.kapanen@swissport.com

Karstinen Keijo, jäsen (Insta 003)

hekary@tintti.net

Kattelus Jussi, jäsen (ITA 001)

jussi.kattelus@gmail.com

Kolehmainen Antti, jäsen (FiMa 009)

kolehmainen84@hotmail.com

Koskenkorva Ville, jäsen (SLT 012)

ville.koskenkorva@swissport.com / 050 393 1901

Majander Minna, jäsen (SSL 010)

majander.minna@gmail.com

Martin Pekka, jäsen (ILTT 005)

pekka.o.martin@gmail.com / 0400 739 128

Mäenpää Arto, jäsen (ITA 001)

amaenpaa@gatelesis.com / 044 573 7015

Seppelin Joel, jäsen (SLT 012)

joel.seppelin@aviator.eu / 044 0845 483

Vierelä Markku, jäsen (ITA 001)

markkuvierela@hotmail.com

Vilke Mikko, jäsen (SSL 010)

mvilke@welho.com

Virtanen Kalle, jäsen (ITA 001)

kalle.virtanen@finnair.com / 040 569 0351

Elo Teemu, varajäsen (SLT 012)

teemu.elo@swissport.com

Hyytiäinen Maria, varajäsen (SLT 012)

mmhyytiainen@gmail.com

Koivula Mika, varajäsen (ITA 001)

mitu@elisanet.fi

Koljonen Timo, varajäsen (SLT 012)

timokoljonen1211@gmail.com