Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin More...

Ilmailualan Unioni IAU ry:n hallituksen jäsenet ja lisäjäsenet

Juhani Haapasaari, puheenjohtaja
puh. työ 09 47857 220, gsm 050 5058 865
juhani.haapasaari@iau.fi

Pekka Kähkönen, varapuheenjohtaja
puh. työ 09 47857 221, gsm 050 3932 057
pekka.kahkonen@iau.fi

Juha-Matti Koskinen, liittosihteeri
puh. työ 09 47857 223, gsm 040 7669 040
juha-matti.koskinen@iau.fi

Markus Berg, 001
gsm 040 5005 798
markusiberg@gmail.com

Jorma Petra, 001
gsm 040 5253 553
jorma.petra@raskone.fi

Marko Heikkilä, 003
gsm 050 3233 920
marko.heikkila@insta.fi

Ari Juonolainen, 005
gsm 0400 6433 93
webbiapina(at)gmail.com

Minttu Stackelberg-Tatarinov, 007
gsm 040 7722 624
minttu.stackelberg@gmail.com
Minttu.Stackelberg@aviator.eu

Antti Kouva, 009
gsm 040 5786 779
kouvaantti@gmail.com

Markku Elomaa. 010
gsm 050 343 7348
markku.elomaa@finnair.com

Ilkka Kero, 012
gsm 050 3935 592
t.ilkka(at)luukku.com

Jouko Saarela, 012
gsm 050 3931 906
ajs55@netti.fi

Tommi Toivola, 012 
gsm 040 5288 422
tommitoivola@suomi24.fi


Hallituksen lisäjäsenet

Jari Lintunen, 001
gsm 050 3931 614
jlintunen@gatelesis.com

Hannele Kapanen, 012
hannele.kapanen@sltry.fi